prostozboiska.pl
prostozboiska.pl

Turniej piłki nożnej MZPN „Diamenty Mazowsza”

Dnia 21.11.2017 na hali ze sztuczną nawierzchnią na warszawskim Bemowie odbył się turniej piłki nożnej MZPN „Diamenty Mazowsza“. Turniej zgromadził młodych piłkarzy roczników 2007 i 2008 wyselekcjonowanych podczas konsultacji MZPN, o których wcześniej pisałam. Drugiego dnia czyli 22.11.2017  rywalizowały roczniki 2006 i 2005. W turnieju wzięły udział zespoły z województwa mazowieckiego, czyli: Warszawa, Siedlce, Radom, Płock, Ciechanów. Gra odbywała się w poszczególnych rocznikach w systemie każdy z każdym. Czas gry 15 minut. Liczba zawodników: 7 x 7.

Pierwszego dnia turnieju  na pierwszym miejscu stanęła drużyna Warszawa 2 a na drugim miejscu uplasowała się Warszawa 1. prostozboiska.pl prezentuje pierwszy mecz turnieju rozegrany pomiędzy zwycięskimi drużynami: Warszawa 1 (biało-czerwoni) vs Warszawa 2 (biało-niebiescy), w którym to Warszawa 2 zwycięża i tym samym toruje sobie drogę do końcowego pierwszego miejsca. Ten mecz oraz inne możecie zobaczyć na kanale youtube:

Turniej MZPN „Diamenty Mazowsza” Warszawa 1 vs Warszawa 2

Turniej MZPN „Diamenty Mazowsza” Warszawa 2 vs Siedlce

Turniej MZPN „Diamenty Mazowsza” Warszawa 2 vs Ciechanów

Turniej MZPN „Diamenty Mazowsza” Warszawa 2 vs Płock

Jeśli interesuje Was lista klubów piłkarskich zrobiona na podstawie powołań MZPN na turniej Diamenty Mazowsza zajrzyjcie:

lista klubów piłkarskich Warszawa 2017;

lista klubów piłkarskich Warszawa 2018.